Dansçıysan Bu Yazı Sana Göre

Please log in or register to like posts.
News

Dansçısın ve istediğin geliri ya da işi bulamıyor musun? Serbest stile sahip danslarınla güzel vücudunla müziklere ayak uydurup adeta su gibi süzülüyorsa bedenin ve bayansan bu yazı tam sana göre. Çünkü bilmelisin ki dans edenler özellikle gece hayatlarında danslarını yaparak dolgun yüksek maaşlar alabilmektedir. Bunun nasıl olacağını bilmiyorsan yazıyı okumaya devam etmelisin.

İnternet üzerinde eğer aradıysan bazı özel yerler dansçı istanbul kons iş ilanları ilanları gibi çeşitli ilanlar görmüşsündür. Bu özel yerlerde yapacağınız danslar tamamen insanlara ya da özel olarak müşterilere yapılmaktadır. Eğer utanmıyorsan ve dansımla para kazanmak istiyorum diyorsan gece kulübü istanbul kons iş ilanları ilanları tam sana göre diyebilirim. Tehlikeli ve sözlü taciz çok dersen bunlara kulak asmamalı ve gerçekten rahatsız olduğunuz zaman size özel bodyguardlarınıza söylemeniz yeterli olacaktır. Bunun yanı sıra eğer rahatsız olduysanız evinize kadar eşlik edilebilmektedir. Eğer kaliteli bir yerde çalışıyorsanız bu tür sorunlardan korkmamalı ve kazanacağınız yüksek maaş artı bahşişlerinizin tadını çıkarmalısınız.

Gazino iş ilanları gibi pavyon gibi yerlerde dans etmek isterseniz burada daha ağır ve olgun kişilerin bulunduğunu bilmeniz gerekiyor. Duruma göre maaş ve bahşişler artsa da bu tür yerlerde kulüplere göre biraz daha zor olabilmektedir. Ancak bilmeniz gerekiyor ki sadece dans ederek değil ayrıca güler yüzlü olup güzel bir yüzünüz var ise o zaman çok daha fazla kazanacağınızı bilmeniz gerekiyor.

Reactions

0
0
0
0
0
0
Already reacted for this post.

Kim beğenmedi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir